wysyłka - CODEZERO

Wszystkie nasze przesyłki wysyłamy tylko i wyłącznie wyspecjalizowanymi firmami spedycyjnymi. Czas dostarczenia przesyłki przez kuriera - do 48 godziny od momentu nadania przez nas paczki.

Dostawa towaru odbywa się wyłącznie na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej.

Ze względu na indywidualny proces produkcji oferowanych przez Nas towarów termin realizacji może wynosić do 2 tygodni. Szczegółowe informacje na temat czasu oczekiwania dostępne są każdorazowo na karcie towaru.

Przesyłki dostarczane są w godzinach 10:00-16:00 w dni robocze, aby kurier dostarczył przesyłkę wymagana jest obecność w domu osoby upoważnionej do odbioru paczki. Można ustalić przybliżony czas dostarczenia przesyłki pomiędzy godziną 10:00-16:00. W przypadku nieobecności adresata można przesyłkę odebrać osobiście bądź zamówić kolejne doręczenie na swój adres. Kolejne doręczenie, o którym mowa w zdaniu poprzednim, jest wykonywane nieodpłatnie. Termin na odbiór przesyłki wynosi 3 dni i jego bieg rozpoczyna się od dnia następnego po awizowaniu przesyłki. Brak pozostawionego awizo nie świadczy o braku próby dostarczenia przesyłki.  

Nie świadczymy usługi dostarczania przesyłki konkretnego dnia. Można zadeklarować w zamówieniu datę nadania paczki przez nasz sklep.  

Sklep CODEZERO nie ponosi odpowiedzialności za niedotrzymanie przez firmy transportowe wyżej wymienionych terminów.

pixel